Ik werk in een winkel, deze staat op het rand van faillisement en kreeg onlangs een deurwaarder over de vloer welke alle goederen heeft genoteerd.
Tussentijds is een deel van deze goederen verkocht maar blijkbaar heeft mijn werkgever hiermee niet de deurwaarder betaald daar er gisteren een brief in de bus stak dat dinsdag de goederen in beslag zouden genomen worden om donderdag openbaar verkocht te worden. De winkel is op dit ogenblik gesloten voor vakantie gedurende 3 weken.
Mijn vragen zijn als volgt:
- kan de deurwaarder / polite mij als werknemer opbellen om de winkel te openen? (buiten de sloten op de deur, bevindt er zich een metalen volet achter de deuren welke enkel opent met een afstandsbediening; alsook bevindt mijn baas zich in het buitenland op dit moment)
- kan de deurwaarder / politie bij mij als werknemer thuis over de vloer komen als zij zien dat niet alle goederen meer aanwezig zijn?
alvast bedankt