beste,
om te beginnen bij het begin....
mijn vrouw en ik zijn uitéén sins een paar jaren terug,
wij hebben ons huis moeten verkopen en ben sins kort gescheiden,
sins we uit elkaar waren ben ik bij mijn moeder gaan wonen die nu in de 80 jaar is,,
ze wilde nooit naar het rusthuis omdat ze dit niet wilde , dus mijn komst bij haar was zeker welkom ,,
(dat dacht ik altans) na 2 jaar voor haar te zorgen (eten kopen ziekenhuis bed dagelijkse kosten en andere dingen aan het huis te doen) bleek al snel het geld die ik nog gekregen had voor ons huis al op te zijn ,
nu kan ik niets meer doen en moet ik alles kalm aan doen, want mijn dochtertje (18j) is al die tijd bij mij gebleven en moet ook voor haar zorgen, schoolboeken enz, ik ben geopereerd aan mijn rug en maag waardoor ik niet kan werken, ( ik wil zo graag maar ik kan/mag niet, ) ik ben werkongeschikt ,, sins kort krijg ik ook geen uitkering niet meer, (daarmee dat het geld zo snel de deur uit ging)
advocaat kosten enz, nu ik niets meer kan betekenen voor mijn moeder wil zij het huis verkopen,, kan dit zomaar ,? vliegen ik en mijn dochtertje dan op straat?
graag had ik jullie mening eens gehoord
mvg ,