#19 , 19 dec 2012 19:02
Als het gehuurde goed tenietgaat door afbraak , vervallen uiteraard alle contracten .
Het immo kantoor kan eventueel alsnog een rol spelen ( voor het terugvorderen van achterstallige huurgelden ) INDIEN zij betrokken partij zijn .
Dit wil zeggen : is het contract opgemaakt tussen huurders enerzijds , en verhuurder OF met immo kantoor ?
Een immo kantoor kan ( in opdracht van verhuurder ) optreden als vertegenwoordiger van verhuurder en zelf een handtekening plaatsen als verhuurder. In dit geval kan immo nog rechten laten gelden , anders niet .
De verhuurder kan best ZIJN exemplaar van het contract aangepast hebben , maar zoals gezegd kan één partij geen contract veranderen , zonder akkoord van de andere partij.
Als op het geregistreerde exemplaar ( kadaster )/ meest recente versie / naam vriendin niet voorkomt , dan is alles in kannen en kruiken .
Wat een wet interessant maakt ,
is wat er in die wet , niet in staat .