Beslag op eigendom in het buitenland

bondeks
Topic Starter
Berichten: 2

Beslag op eigendom in het buitenland

#1 , 06 sep 2010 16:39

Beste

Heb Belgie enige tijd geleden verlaten en mezelf uitgeschreven.
Heb eigendom in het buitenland verkregen via erfenis,kan de fiscus hierop beslag leggen ?

Mvg

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
mava105
Berichten: 22882
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#2 , 06 sep 2010 16:45

Je bent toch nog een Belg. Dus....

bondeks
Topic Starter
Berichten: 2

#3 , 06 sep 2010 16:57

Wat een geweldig advies !

Reclame


j.demoor
Berichten: 10360

#5 , 08 sep 2010 10:31

Ik ga ervan uit dat u vaststaande schulden hebt tegenover de Belgische fiscus en dat uw buitenlandse eigendom binnen de E.G. ligt.

“Art.38.1.De beslissingen die in een lidstaat gegeven zijn en daar uitvoerbaar zijn,kunnen in een andere lidstaat ten uitvoer worden gelegd,nadat ze aldaar,ten verzoeke van iedere belanghebbende partij,uitvoerbaar zijn verklaard...“(Verord. E.G. 22 december 2000).

De Belgische fiscus kan aldus beslag leggen op uw eigendom in het buitenland.
Ga naar Belgische wetgeving in JUSTEL-databanken van Belgisch Staatsblad. Klik voor WetBOEKEN achter ’Juridische aard’. Op afkondigingsdatum vindt u de overige akten. Inzake FEDERALE fiscale wetgeving zie http://www.fisconetplus.be/

Terug naar “Erfrecht & Schenkingen”