kassiersters schenden wet op privacy?

BroRo
Topic Starter
Berichten: 21

kassiersters schenden wet op privacy?

#1 , 25 feb 2010 18:27

Kan het dat één bepaalde kassierster van een grootwarenhuis aan mijn ex meedeelt wat ik koop, hoeveel ik betaal, wanneer ik koop, wie mij vergezelt bij de inkopen? Ik heb intussen, als reactie, geen inkopen meer gedaan. Is een klacht echter te overwegen?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Franciscus
Berichten: 39720
Juridisch actief: Nee

#2 , 25 feb 2010 19:48

Wat ga je doen.
Pricacy - commissie zal hier niet direct gaan optreden

Gezien het een warenhuis betreft zou ik contact opnemen met de verantwoordelijke - de directie - of hoofd personeelsdienst.
Gezien je de kassierster kent kan je daar mondeling vragen of ze haar op het matje roepen en haar vragen zulke dingen niet meer te doen ZONDER naar uw gegegens te verwijzen.
U vraagt de naam en de gegevens van de verantwoordelijke - met vb hun email adres.
U bevestigt het gesprek door aan de verantwoordelijke een mail/ brief te sturen.

Als het nu nog gebeurd staat u veel sterker gezien nu de firma geen aktie heeft ondernomen nadat u een gerede klacht hebt geformuleerd.

BroRo
Topic Starter
Berichten: 21

#3 , 25 feb 2010 20:13

dankuwel voor dit relevante antwoord. Ik houd u op de hoogte. Andere voorstellen uiteraard van harte welkom.

Reclame

Terug naar “Andere”