Beste,
In een procedure in beroep wens ik messenger berichten als geschreven stuk aan te voeren zoals in het nieuw burgerlijk wetboek beschreven (<3.500 euro)
In eerste aanleg sprak de tegenpartij over "gefabriceerde" stukken en maakte de eerste rechter ook voorbehoud met de bewoording "als dit al als bewijs kan aangenomen worden".
De chatgeschiedenis is nog steeds online beschikbaar bij messenger, en ik heb een volledige chatgeschiedenis gedownload met behulp van de functies die messenger beschikbaar stelt.
Kan ik de bewijskracht van deze berichten "verhogen"?
- Volledige chatgeschiedenis als stuk bijvoegen (bemerk dat dit 880 pagina's zijn over meerdere jaren)?
- Een soort validatie door bevoegd persoon van de extracten uit de chat (relevante berichten) versus de chatgeschiedenis?
- Andere opties?
Alvast bedankt,
Filip