vraagje

zim
Topic Starter
Berichten: 16

vraagje

#1 , 09 nov 2009 17:28

als er regelingen genomen worden
word dit gedaan door mijn ex en haar man
dus kunnen ze er toch niets tegen hebben dat mijn vriendin ook iets wil zeggen
of mag dit niet??

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Peterken
Berichten: 70

#2 , 12 nov 2009 13:38

Jullie mogen allebei iets inbrengen. Als zij dat mogen waarom jij niet.
En in je vorige topic las ik dat hij je op je gezicht zou slaan, nou laat hem maar, dan kan je hem aanklagen voor slagen en verwondingen. Toffe kerel blijkbaar, maar tja, ik heb ook zo'n situatie, en ik laat hem maar wat aanzeuren. Denk eraan dat je niet alleen plichten hebt maar ook rechten. De eerste vinger moet hij nog naar mij uitsteklen, maar ik vermoed dat dit niet zal gebeuren, vermits hij een opdondertje is van 1.70m en hij bij eerste kennismaking na bovenvermelde dreiging bij achter de lokale bepalnting wegkroop. Ik ben namelijk (bijna) tweemaal zo groot en zo breed LOL ;-))))

roderidder
Berichten: 2946
Contacteer: Website

#3 , 12 nov 2009 15:18

beste zim

deze vraag is reeds aan bod gekomen waar de situatie langzaam aan duidelijker aan het worden is. Een nieuwe topic starten en zowat opnieuw zowat een zelfde vraag stellen kan enkel maar voor nog meer verwarring zorgen.

Als je meent dat je vraag nog niet of niet voldoende is beantwoord kan je best daar verder vragen stellen.

RR

Reclame

Terug naar “Echtscheiding”