Succes, als die eigenaar constant in China zit en zich nergens iets van aantrekt...Zeker nooit stoppen met betalen van de huur Dat is het laatste wat je moet doen. Ga gewoon naar de rechtbank. Is veel goedkoper.

Succes, als die eigenaar constant in China zit en zich nergens iets van aantrekt...Zeker nooit stoppen met betalen van de huur Dat is het laatste wat je moet doen. Ga gewoon naar de rechtbank. Is veel goedkoper.
Succes, als die eigenaar constant in China zit en zich nergens iets van aantrekt...Zeker nooit stoppen met betalen van de huur Dat is het laatste wat je moet doen. Ga gewoon naar de rechtbank. Is veel goedkoper.Zelfs al wordt hij bij verstek veroordeeld, het zal een hel worden om de betekening van de uitspraak van de rechter en de uitvoering te eisen als die eigenaar nooit thuis geeft.
Klopt, nu, de ruimers hebben enkel het vermoeden. En ik probeer zoveel mogelijk zonder de vrederechter op te lossen, ik heb maar een contract van 3 jaar gekregen, ik zou hier toch graag nog een beetje blijven wonen, tenminste tot ik mijn soc. woning heb. Als er 2 jaar en 9 maand voorbij zijn en ik heb mijn opzeg niet gekregen, dan kan ik nog altijd een beetje minder braaf wordenAnyway, uw contract is van voor 2019 en er staat niet in gespecifieerd dat jij de kosten voor de ruiming van beerput / sceptische put moet dragen, juist? In dat geval had je dit ook niet moeten doen en meteen een AS naar uw eigenaar schrijven en vragen dit binnen redelijke termijn (2 weken of iets dergelijks) te laten uitvoeren. Als dit niet gebeurde had je naar de vrederechter moeten stappen die het hem kon opleggen.
Nu heb je zelf de kosten gemaakt, zonder de eigenaar de kans te geven zijn verplichtingen te voldoen... Wat wel blijft is natuurlijk de opmerking van de ruimers dat de aansluiting met de riolering kapot is. Hiervoor kan je nog wel altijd een AS schrijven met de vraag aan uw eigenaar om dit op te lossen.
Ja hoor, al die gebruikelijke trucjes zijn geprobeerd. Overal water in gezet, mijn douche wel met behulp van een kan, anders was ik onder geregendAlle stankafsluiters (siphons) gevuld?
Alle kranen eens laten lopen, ook eens als er een bidet is, of een aansluiting voor wasmachine of dergelijke, kan helpen.
Ik heb de stinker gevonden, maar dat zal dus een werkje zijn voor de eigenaar, vermoed ik. Een of andere pipo heeft vroeger een meubel rond de lavabo gemaakt. De siphon van de lavabo is wel bereikbaar via de onderkant, het is een hangend meubel, maar daar vlak naast is een andere siphon in plastiek. Waarschijnlijk is dat vroeger de afvoer geweest van de wasmachine of zo. Die afvoer is echter onmogelijk te bereiken om daar water in te gieten door dat meubel.Alle stankafsluiters (siphons) gevuld?
Alle kranen eens laten lopen, ook eens als er een bidet is, of een aansluiting voor wasmachine of dergelijke, kan helpen.