Verhuurder reageert niet na opzeg huur

Dorascratches
Topic Starter
Berichten: 14
Juridisch actief: Nee

Verhuurder reageert niet na opzeg huur

#1 , 31 aug 2016 14:37

Wij deden onze aangetekende zending in juni. De verhuurder is haar zending gaan afhalen. Nu reageert ze niet meer. In de zending vroeg ik ook naar een datum om de overhandiging te doen voor de sleutels, de plaatsbeschrijving en een bezoek aan de bank. Tot nu heeft ze nog niet gereageerd. Wat moet ik doen als er geen antwoord komt?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Blaatpraat
Berichten: 3890

#2 , 31 aug 2016 15:23

Afwachten, verhuurder zal uiteindelijk wel moeten reageren.

In het ergste geval wacht je nog af tot de voorlaatste week van de huurperiode, dus nog zo'n drietal weken), en neem je nogmaals (aangetekend) contact op met dezelfde vragen.
Nog steeds geen reactie: ga de sleutels gaan afgeven tegen ontvangstbewijs op de laatste dag van de verhuurperiode.

Tope
Berichten: 919

#3 , 31 aug 2016 20:02

Een vraagje. Stel dat TS de sleutels afgeeft op de laatste dag van de verhuurperiode, dan is er geen uittredende plaatsbeschrijving gebeurd. Kan de huurder dan nog verantwoordelijk gesteld worden voor eventuele huurschade?

Reclame

Terug naar “Huren”