Wij zijn vorig jaar december gehuwd onder het stelsel van scheiding van goederen. Er is dan ook een inventaris opgemaakt door een notaris van de inboedel.
Mijn vrouw heeft niets meer van inkomen door cv's en fybromialgie vastgesteld door twee artsen daar deze niet erkend worden door de mutualiteit er is nu een procedure lopende om via FOD een uitkering te krijgen.
Mijn vrouw moet allementatie betalen voor haar dochter maar aangezien er geen inkomen meer is kan ze niet meer betalen.
Kunnen ze mij nu verplichten om allementatie te betalen voor een kind waar ik de vader niet van ben en die ik ook nooit zie.
Ik stel deze vraag omdat haar ex haar advocaat dat voorstel nu doet omdat ik een redelijk hoog inkomen heb.
Mvg,