Hallo,
Toen mijn man en ik elkaar leerden kennen waren we net allebei aan het bouwen. Na trouw moet je samen gedomicilieerd zijn en zijn we in mijn huis gaan wonen. Dit was voordat de termijn van 5 jaar wonen om was voor mijn man (korting op btw bouw). Reden (trouw) werd niet aanvaard en hij moest geld +boete terugbetalen. Met een 2e baby op komst had hij gevraagd voor een afbetalingsplan. Dit hebben we gekregen voor 6 maanden. Nu moest nog 1 schijf betaald worden in mei.
Van de belastingsaangifte (onze eerste gemeenschappelijke) zouden we april geld terugkrijgen. We krijgen echter een brief dat dit ingehouden wordt door de schuld die er nog is. 2 bemerkingen:
- Ze houden echter 600 euro meer in dan de schijf die hij nog moest betalen (zogezegd verwijlinteresten en boete).
- We zijn getrouwd met scheiding van goederen. Als je kijkt naar wie wat terugtrekt, trek ik meer terug. Nu vond ik het al niet 100% correct dat het dan op een gemeenschappelijke rekening gestort wordt, maar dat ze nu aan mijn 'centen' zitten om mijn man zijn schuld te vereffenen mag toch niet?
En kunnen ze je bij de belastingen niet telefonisch op wacht zetten?