euh, volgens mij is hier toch niets van fraude aan?
ik weet niet vanbuiten in welke rubrieken dat juist staat maar mijn belastingsbrief wordt elk jaar ingevuld door de bank, dus dat zal wel in orde zijn.
Voor de duidelijkheid: we hebben geen gemeenschappelijke kinderen, ik heb 2 kinderen in co-ouderschap waarvan er 1 fiscaal bij mij ten laste staat en 1 bij mijn ex vrouw.
@Jef007: de liefde voor mijn vriedin hangt niet af van een briefje op het gemeentehuis. Als ik elk jaar 1500€ extra kan aftrekken van de belastingen dan kan ik mijn vriendin elk jaar trakteren op een citytripje voor ons beide en daar hebben we veel meer aan dan aan een briefje om onze liefde te verklaren

Het trouwen zou alleen wat extra zekerheid geven als mij iets mocht overkomen met mijn werk (ben militair).