betaling gedaan en nu brief van incasso

GB2702
Topic Starter
Berichten: 307

betaling gedaan en nu brief van incasso

#1 , 29 mar 2016 15:21

Beste,

Ik was een betaling vergeten uit te voeren. Heb deze ondertussen wel betaald aan de firma (het totale factuurbedrag).

Nu krijg ik van een incassokantoor een brief dat ik deze aan hun dien te betalen met een schadevergoeding. via hun website heb ik laten weten dat ik de betaling reeds heb uitgevoerd aan de oorspronkelijke klant.

Mag ik verdere berichten van het incassokantoor negeren daar ik geen klant ben van hun. Ze vragen me nu een rekeninguittreksel waar de betaling van deze factuur opstaat.

Wat doe ik het beste nu?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
jef007
Berichten: 1738

#2 , 29 mar 2016 15:50

als men u iets vraagt, beantwoordt dan beleefdheidshalve hun vraag en voeg een rekeninguittreksel toe
al zullen anderen hier antwoorden dat u inderdaad geen zaken heeft met een incassoburo

denlowie
Berichten: 15980
Juridisch actief: Nee

#3 , 29 mar 2016 15:55

Ben van het zelfde gedacht als Jef, die doen dit wel in opdracht van wie je nog centen moest, als je hun laat weten dat je betaald heeft ben je ook van hun brieven vanaf !
Als er één deur dicht gaat, gaat er een andere open.

Reclame

Gebruiker21
Berichten: 10787
Juridisch actief: Nee

#4 , 29 mar 2016 15:55

Wat staat er in de verkoopsvoorwaarden bij laattijdige betaling? Je hebt de totale factuur betaald, maar heb je ook de bijkomende kosten voor laattijdige betaling / nalatigheidsintresten betaald indien deze gespecifieerd waren in de verkoopsvoorwaarden?

Verder kan je dit eens nalezen: http://economie.fgov.be/nl/modules/regu ... mateur.jsp

Incassoburo kan inderdaad geen extra kosten rekenen dan deze die met de verkoper overeengekomen werden (waaronder dus ook kosten voor laattijdige betaling kunnen vallen).
Het is niet "me auto" of "me geld", maar "mijn / m'n auto" of "mijn / m'n geld"!
Hou er rekening mee dat je werkgever geen reden hoeft op te geven om je te kunnen ontslaan!

Terug naar “Consumenten Koop”