zaakvoerder bvba

svn
Topic Starter
Berichten: 1

zaakvoerder bvba

#1 , 10 nov 2015 12:09

Mijn schoonbroer en zus vragen me om zaakvoerder te worden van een bvba die door hun wordt opgericht.Tevens willen ze een papier opstellen waarin zij de verantwoordelijkheid nemen voor alle eventuele schulden en mij persoonlijk niets ten laste kan worden gelegd.Dit papier zou worden geregistreerd bij een notaris.Is dit wettelijk?mvg

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
LeenW

#2 , 10 nov 2015 12:31

Volgens mij heeft dat papiertje 0,0% waarde als de schuldeisers komen aankloppen. Als u niets met de bvba te maken hebt, blijf er dan buiten. Er zal wel een reden zijn waarom ze het niet op hun eigen persoon willen.

denlowie
Berichten: 15980
Juridisch actief: Nee

#3 , 10 nov 2015 12:51

De zaakvoerder is altijd verantwoordelijk, welke papieren je ook mag tekenen, zelfs een notaris kan je van je verantwoordelijkheid niet ontslaan.

En zoals leen al schreef als je er niks mee te zien hebt blijf er vanaf, ten andere u zus heeft mogelijk heden genoeg om dit anders op te lossen !
Als er één deur dicht gaat, gaat er een andere open.

Reclame

Fortuin
Berichten: 1013

#4 , 10 nov 2015 13:28

Inderdaad, waarom willen ze zelf geen zaakvoerder zijn? Met uitzondering van een paar correcte en veel frauduleuze redenen, zie ik niet in waarom je iemand anders als zaakvoerder zou aanduiden.

Terug naar “Vennootschappen & Verenigingen”