PV voor vlucht en ongeval met stoffelijke schade

angell
Topic Starter
Berichten: 82

PV voor vlucht en ongeval met stoffelijke schade

#1 , 17 aug 2015 13:21

wij hebben een paar maanden terug via de verzekering te horen gekregen dat wij kennelijk in een wagen zijn gereden.
Aangezien wij geen ongeval hebben gehad in die periode en onze wagen in de straat geparkeerd stond omdat er een probleem was met de Dynamo hebben wij dit aan de verzekering zo meegedeeld.
Nu hebben we twee maanden later een PV van de politie ontvangen (vandaag dus) dat we langs het bureau moesten komen omwille van deze ongeval (overmorgen)en vroegen wij ons af moeten wij een advocaat mee moeten nemen of is het genoeg als we langs gaan en ze gewoon meedelen dat wij niks afweten van een ongeval anders zouden we onze verantwoordelijkheid natuurlijk hebben genomen.
Een advocaat kost geld en als het geen moet is gaan we liever zonder.
Heeft iemand enigszins tips waarop we moeten letten?
Alvast bedankt

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
sloeberken
Berichten: 10285
Locatie: Erpe Mere

#2 , 17 aug 2015 14:07

Voor een verhoor hoef je zeker geen advocaat te nemen, betwist dit gewoon.
Vraag om welk tijdstip dit zou gebeurd zijn, misschien kan je zo bewijzen dat je ergens anders was.
Kennis is nog geen wijsheid, dit komt door de jaren.

giserke
Berichten: 2434

#3 , 17 aug 2015 15:18

Politie zal dit moeten bewijzen.

Reclame

Drone
Berichten: 3132
Locatie: st-niklaas

#4 , 17 aug 2015 16:11

de tegenpartij zal de nodige bewijzen moeten leveren van u aanrijding en vluchtmisdrijf (art870 gerechtelijk wetboek)

de politie zal uw wagen waarschijnlijk controleren of te kijken of er enige schade is die overeen zou kunnen komen met de schade aan de wagen van de klager (plaats, hoogte, etc . . .)

angell
Topic Starter
Berichten: 82

#5 , 17 aug 2015 20:07

oke, het is niet gebeurd dus betwisten zo wie zo.
Betreft de wagen daar is iemand een maand geleden erin geslagen en is als total los verklaard geweest die is als wrak al verkocht.
Heb daar dus ook geen papieren meer van noch iets anders.
Dus dan zal ik zonder advocaat gaan. De vragen beantwoorden en weer naar huis.
Aangezien ik niks verberg moet dat niet lang duren neem ik aan.
Bedankt voor jullie hulp zoals altijd stellen jullie me weer gerust:)

mava105
Berichten: 22867
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#6 , 18 aug 2015 09:48

Als de wagen niet meer beschikbaar is zal het mogelijks iets moelijker verlopen, zeker als tegenpartij sterkere argumenten dan u heeft.
Neem in ieder geval maar al de foto's van uw wagen mee naar de rechtbank. Is een goedkoop argument te zeggen: ik ben het niet geweest, maar kan het niet bewijzen want de wagen ligt bij het schroot.

sloeberken
Berichten: 10285
Locatie: Erpe Mere

#7 , 18 aug 2015 10:50

Hij die iets beweert zal moeten bewijzen, aan de kleur en het type wagen van u. Dergelijke zaken worden al snel geseponeerd door het parket.
Zijn er getuigen die iets gezien hebben.
Kennis is nog geen wijsheid, dit komt door de jaren.

Terug naar “Verkeersongevallen”