toestel ter compensatie garantie

Antoriko
Topic Starter
Berichten: 7

toestel ter compensatie garantie

#1 , 15 dec 2014 11:11

Van een bekend keukenbouwer hier in België hebben wij enkel weken gelden ter compensatie een nieuw koffiestoestel gekregen .
Het betreft een toestel ter waarde van een 300 € .
Wij hebben dit verkregen omdat er dingen waren misgelopen met de toestellen van onze keuken.
Maar eigenlijk zijn wij niets met dit toestel , we hebben geen plaats om dergelijk groot toestel te plaatsen .

We hadden liever een bedrag gezien zodat we andere kookpotten zouden kunnen kopen .
Vandaar dat we besloten hebben het toestel te verkopen .
Na geînformeerd te hebben blijkt dat dit toestel nimmer verkocht word .

Wij hebben de keukenbouwer gebeld om een gerantiebewijs voor dit toestel , maar hier draaien ze rond de pot en zeggen dat dit door klanten nooit bij hen word gevraagd en zeggen tevens dat ons factuur van de keuken als garantiebewijs diend.
Maar op dit factuur staat het toestel dus niet op .

Aangezien het toch een niet gebruikt toestel is vragen alle geÏnteresseerde kopers een garantiebewijs , maar haken af omdat we dit niet hebben

Is de keukenbouwer niet verplicht een document af te leveren voor dit toestel?

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding