brief credit services

kwispel
Topic Starter
Berichten: 572

brief credit services

#1 , 09 okt 2014 16:07

Ik ontving vandaag een brief van een firma genaamd credit services die 110 euro van me eisen. Het betreft een rekening van een bloedafname ergens vorig jaar waar ik nooit een rekening van ontving. Nu rekenen ze me rond de 70 euro gerechtskosten aan, maar heb er nooit iets van ontvangen.
Wat kan ik doen?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
kwispel
Topic Starter
Berichten: 572

#2 , 09 okt 2014 17:05

Bedankt, moet ik dit versturen naar de kredietinstelling of naar de opdrachtgever? De brief is nogal dreigend opgesteld. Met bewijslast bedoelt u vast en zeker aangetekend schrijven?
Dat heb ik nooit gehad. Kan het dat ze al naar incasso stappen alvorens ze zelf aangetekend hebben geschreven?

WP002
Berichten: 1528

#3 , 09 okt 2014 17:53

Betaal de hoofdsom aan de schuldeiser, en schrijf (aangetekend) naar de incasso wat Sander11 hierboven schrijft.

Reclame

Franciscus
Berichten: 39724
Juridisch actief: Nee

#4 , 09 okt 2014 18:03

http://economie.fgov.be/nl/consument/Sc ... /index.jsp" onclick="window.open(this.href);return false;

In principe zijn de kosten voor de eiser.

heeft u of uw dokter de resultaten van het onderzoek gekregen?

kwispel
Topic Starter
Berichten: 572

#5 , 09 okt 2014 18:14

de dokter heeft de resultaten ontvangen destijds.
Wat is de waarde van het online klacht indienen via de website die u hier geeft? Alvast bedankt.

Franciscus
Berichten: 39724
Juridisch actief: Nee

#6 , 09 okt 2014 18:42

Ik zie dat ze de brochure hebben weggehaald.
Maar als u op de rode woorden klikt dan krijgt u de nodige info
evenzo onderaan hoe men kan toegelaten worden als organisaties om op te optreden.
En de wetgeving.

kwispel
Topic Starter
Berichten: 572

#7 , 10 okt 2014 11:16

Bedankt, maar uiteindelijk zullen zij wel moeten bewijzen dat ze iets aangetekend hebben verzonden en ik heb afgetekend voor ontvangst? Geen verhaal in de zin van: we hebben het twintig keer opgestuurd, dus moet die het wel een keer hebben ontvangen.

PS Bij het online indienen van een klacht dmv de bovenstaande website te gebruiken, moet je op de tweede pagina de naam van je onderneming invullen. Het betreft hier wel degelijk een privé-aangelegenheid.

Franciscus
Berichten: 39724
Juridisch actief: Nee

#8 , 10 okt 2014 12:32

U bent consument dus particulier en andere partij is een firma of een eenmanszaak of een vzw .. dus iemand die handel of diensten of.. uitoefent.

Terug naar “Consumenten Koop”