Mijn vriend heeft bi-locatie gevraagd, kinderen zijn gehoord (12-15)
en ze willen beide week/week regeling.
Onze advocaat is overtuigd dat mijn vriend de bi-locatie zal krijgen want de ex was voor het horen van de kinderen wel akkoord voor de zoon en niet voor de dochter. Vandaar dat de kinderen gehoord moesten worden..
Nu heeft mijn vriend een huis gehuurd in de omgeving van de kinderen.
Deze zal hij van het weekend betrekken. Ze zijn al 2 jaar uiteen en zijn ex woont in de woonst met alle inboedel.
Mijn vriend woonde bij zijn moeder maar verbleef veel bij mij, dus hij heeft niets van meubels en huisgerief..
Hij heeft nu aan de rechtbank gevraagd dat zijn ex een deel van de inboedel moet afstaan zodat hij voor zijn kinderen kan zorgen.
Deze dingen zijn er veelvuldig aanwezig in de woonst en sommige dingen zelfs dubbel..
Zal hij een deel vn de inboedel krijgen? Houd de rechtbank hier rekening mee. Hij kan toch onmogelijk alles zelf opnieuw kopen terwijl hij alles thuis heeft.