Particulier.Bent u handelaar of particulier?
In de winkel.Hoe hebt u de zaak gekocht?
In de winkel, per telefoon ......
Ik ben Belg wonende in België.......Bent U Nederlander (woonachtig in Nederland)?
Particulier.Bent u handelaar of particulier?
In de winkel.Hoe hebt u de zaak gekocht?
In de winkel, per telefoon ......
Ik ben Belg wonende in België.......Bent U Nederlander (woonachtig in Nederland)?
Van wat mijn moeder haar advocaat zei tijdens hun scheiding, heeft audio geen waarde in een Belgische rechtbank.Een mondelinge overeenkomst is ook een overeenkomst, alleen moeilijker te bewijzen door de belanghebbende, tenzij deze het gesprek op band heeft opgenomen. Bij telefonische verkopen wordt het gesprek gewoonlijk opgenomen.
Ja maar er is ook zelfs geen audio.. dus helemaal niet opgenomen of niets.. .Van wat mijn moeder haar advocaat zei tijdens hun scheiding, heeft audio geen waarde in een Belgische rechtbank.Een mondelinge overeenkomst is ook een overeenkomst, alleen moeilijker te bewijzen door de belanghebbende, tenzij deze het gesprek op band heeft opgenomen. Bij telefonische verkopen wordt het gesprek gewoonlijk opgenomen.
Er is geen audio!!Klopt niet, dit hangt van de rechter af of hij dit toestaat als bewijs of niet.
Hou hou.. ik ben rustig hoor...Kalm, ik reageerde enkel op een foute reactie.
Aan de winkel om te bewijzen dat er een overeenkomst is.
En hoe weet ik of die dat hebben of niet.. ,hoe kan ik erachter komen dat ze mss niet hebben en alleen maar "dreigen"??Nederlandse incassobureau moeten in België een erkenningsnummer hebben.
https://www.google.be/search?client=ubu ... hQeK0IGwDg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://economie.fgov.be/nl/consument/Sc ... /index.jsp" onclick="window.open(this.href);return false;