Bedrieglijke reklame?

mava105
Topic Starter
Berichten: 22867
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

Bedrieglijke reklame?

#1 , 08 mei 2013 12:19

Gisteren kreeg ik een brief in de bus gericht aan de "Inwoners van Kessel-lo".
Bleek een schrijven te zijn van een firma die waterverzachters levert en instaleerd, om er ons opmerkzaam op te maken dat de hardheid van het water in regio Leuven zeer hoog is.
Bij aankoop (uiteraard bij hun) van een waterontkalker geven ze een korting van 200 €.
Nu wil het toeval dat de Watergroep hier in Haasrode een wateronthardingsinstallatie heeft gebouwd, zodat er in Groot Leuven en een paar omliggende gemeenten binnen een paar weken verzacht water zal worden geleverd. (dus merkelijk minder kalk)
Een waterverzachter , of zelf zout in de vaatwas, zou dus niet meer nodig zijn (volgens de Watergroep)
Blijkbaar probeert deze firma AQUA..... nog snel een paar verzachters aan onwetenden te verkopen, die dan binnen enkele maanden met een nuttelloos toestel zullen zitten.
Is dit bedrieglijke reclame?

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding