Probleem met de postbedeling waarom gedagvaard

odm
Topic Starter
Berichten: 58

Probleem met de postbedeling waarom gedagvaard

#1 , 03 mei 2013 07:24

We moeten regematig naar het ziekenhuis waarom we regelmatig een factuur krijgen en deze factuur - uiteraard - ook betalen.

Maar nu moeten er twee facturen bestaan van ongeveer een jaar geleden die niet werden betaald waarom we nu zijn gedagvaard voor de vrederechter.

Maar we hebben deze facturen echt nooit ontvangen, noch een ingebrekestelling. Waarom zouden we overigens alle andere facturen wel betalen, en die twee niet? Maar het probleem is dat we in de periode dat die facturen werden verzonden er problemen waren met de postbedeling.

Nu hebben we het factuurbedrag reeds betaald, doch de extra aangerekende kosten niet. Deze werden inmiddels betwist.

Hoe moeten we dit aanpakken?

Doen we er goed aan korte besluiten op te stellen voor de vrederechter?

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding