Wetende dat de OV in verhouding tot de werkelijke huurwaarde zou moeten zijn, ben ik van plan de verschuldigde OV voor 2 winkelpanden aan te vechten.
Er is bij mijn weten geen enkel verband tussen werkelijke verhuurwaarde en KI/OV handelspand. Ik dacht dat een herziening enkel mogelijk is wanneer u kan aantonen dat uw KI hoger ligt dan dan dat van vergelijkbare en aangrenzende panden.
Mijn familie bezat een handelspand in een straat die toevallig floreerde in de periode dat de KIs werden vastgelegd, maar nadien is die ligging in compleet verval geraakt. Wij hebben destijds getracht het KI te laten herzien, dat gebeurde collectief met verschillende eigenaars in de straat. Omdat iedereen er met een hoog KI zat bleek het onmogelijk dat te laten herzien. Het KI was werkelijk schandalig hoog in verhouding met de op dat moment mogelijke verhuurprijs. Toen wij het verkochten bedroeg de OV 44% van de jaarlijkse huurprijs op dat moment en daar bleek niets aan te doen te zijn.
Succes, maar het zal niet makkelijk zijn.