Pro-Deo

mava105
Topic Starter
Berichten: 22837
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

Pro-Deo

#1 , 14 dec 2012 10:26

http://www.standaard.be/artikel/detail. ... 3_00402018" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.standaard.be/artikel/detail. ... ord=rieder" onclick="window.open(this.href);return false;

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
scorpioen
Berichten: 9383
Juridisch actief: Nee

#2 , 14 dec 2012 15:57

Vanmorgen mr. Rieder gehoord op de radio. Hij vertelde dat er ook een controle zou moeten zijn op de kwaliteit van het werk van de pro deo advocaten.

Ook de kwaliteit van het werk van sommige ervaren en beroemde advocaten laat soms veel te wensen over. Alleen beseffen de cliënten dit zelden.

Ik weet niet of dit bij de pro deo advocaten nu zoveel meer is dan bij de anderen ... Ook bij de pro deo advocaten heb je goede en slechte, zoals bij de anderen.

Reclame

Terug naar “Actuele Thema's”