werkloos en terug ziekte

snoopy1
Topic Starter
Berichten: 13

werkloos en terug ziekte

#1 , 07 nov 2012 22:17

hallo
hopelijk kan er mij iemand helpen
Mijn man heeft 7maanden aan de ziekenkas geweest , maar moest van de adviseur hem terug inschrijven vanaf 1okt aan de werkloosheid , hij kreeg maar 60% meer .
Maar nu sta hij een maand aan de werkloosheid en krijg nu het minimum eraan omdat hij laatst in feb 2011 nog aan de werkloosheid gestaan heeft
hij heeft wel de 33% gekregen van de rva
Maar hij moet nu binnen kort weer een operatie ondergaan , en ga hem weer aan ziekenkas melden
maar de vraag was hoe ze zijn inkomsten zullen bereken ga dat het zelfste zijn van de werkloosheid dat hij nu voor 1 maand gekregen heeft of zal dat terug hetzelfste zijn van de periode dat hij ziek was , omdat ze mij verteld hadden dat ze 6 maanden terug keren .
moet wel melden voor zijn ziekte was hij tewerk gesteld met interim , maar tijdens zijn ziekte werd dit verbroken

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding