compenserende huurvermindering

louiske1
Topic Starter
Berichten: 5

compenserende huurvermindering

#1 , 02 feb 2012 11:33

Beste ,
bij ons doet zich het volgende probleem voor :
Wij verhuren een nieuwbouwappartement , nog geen jaar oud , waarbij er ernstige problemen zijn met de verwarming ,
de 1/2 van de tijd werkt deze niet , waardoor onze huurster nu al op hotel is gaan logeren .
Wij hebben al tal van aangetekende brieven geschreven naar de aannemer , syndicus en verkoper van het appartement , doch zij vinden voorlopig geen oplossing, zij zijn er wel mee bezig.
Nu is onze vraag : onze huurster vraagt een compenserende huurvermindering , kunnen wij deze verhalen op de verkoper van het appartement , of plaatser van de verwarming, aangezien het
hier gaat over een verborgen gebrek bij de aankoop van het appartement.
Welke stappen kunnen wij ondernemen , kan onze huurster goed begrijpen , in de kou zitten met deze temperaturen is geen pretje .
Dank voor de inlichtingen

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
JohnD
Berichten: 3584

#2 , 03 feb 2012 03:09

Nu is onze vraag : onze huurster vraagt een compenserende huurvermindering , kunnen wij deze verhalen op de verkoper van het appartement , of plaatser van de verwarming, aangezien het hier gaat over een verborgen gebrek bij de aankoop van het appartement.
Welke stappen kunnen wij ondernemen, kan onze huurster goed begrijpen, in de kou zitten met deze temperaturen is geen pretje .
Dat uw huurder een kompenserende huurvermindering vraagt is nogal logisch, dat zij zelfs verplicht is om naar een hotel te verhuizen met dit weer is een teken dat het wel heel erg is. Zij kan voor een vrederechter schadevergoeding vragen, maar of die de hotelkosten zal dekken is een andere vraag. U kan die schade op uw beurt wel verhalen op de verkoper van het appartement of op de plaatser van de verwarming. Zorg voor genoeg bewijzen en doe alle correspondentie per AS.
Buiten de politiek correcte krijtlijnen durven denken is per definitie reactionair. Kortom, kritisch nadenken is rechts geworden. Dat is niet echt een compliment voor links" : Mia Doornaert in De Standaard

Reclame

Terug naar “Huren”