Caravan op camping in Nederland 30 jaar zonder contract

Wesly
Topic Starter
Berichten: 1

Caravan op camping in Nederland 30 jaar zonder contract

#1 , 12 jan 2012 21:10

Mijn ouders staan al 30 jaar op een camping in Nederland. Zij hebben hiervoor nooit een contract getekend. De periode loopt telkens van 15 maart tot 15 november. 28 jaar lang moesten zij het stageld betalen tegen 15 maart van het nieuwe seizoen dat start. Telkens wel verhoogd met een indexering.

Na 25 jaar is deze camping overgenomen. Nu dit jaar (5 jaar na de overname) moeten ze plots betalen tegen 1 januari, stijgt de prijs met 10% en wordt er een milieubelasting toegevoegd.

Kan dit zo maar?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Vandebos
Berichten: 16087

#2 , 12 jan 2012 21:38

Ik denk dat u deze vraag best stelt op http://www.rechtenforum.nl" onclick="window.open(this.href);return false;.

Reclame

Terug naar “Huren”