Ik heb gisteren met iemand gepraat en deze man is 45 jaar en heeft 29 jaar gewerkt en is nu een 4 tal jaar werkloos, hij heeft twee rug operaties gehad maar te weinig om niet meer te kunnen werken maar kan geen zwaar of vermoeiend werk aan.
Hij is ongehuwd en woont samen met zijn moeder die ziek is.
Hij heeft naar de RVA moeten gaan en met 4 maanden moet hij te rug en als hij geen werk heeft gaan ze hem schorsen zei de man van de RVA.
Hij heeft ondertussen cursussen gevolgd die hij zelf betaald heeft, voor lesgever in een rijschool, en heeft nu zijn stage doorlopen en wacht nu nog enkel op een bericht voor zijn laatste examen, dus van het feit dat men op de RVA zegt je heeft niks gedaan voor werk, is dit toch wel niet juist, van alles heeft hij bewijzen.
Nu is mijn vraag kunnen ze hem schorsen ??
Hij is mijn gedacht ook hoofd van het gezin gezien zijn zieke en alleenstaande moeder !
Ik weet dat er hier werkloosheidsspecialisten zitten!