Beste lezers,
Ik huur een appartementje met een contract van 3-6-9j. Onlangs kreeg ik een telefoontje van iemand die beweerde de nieuwe eigenaar van het appartementsgebouw te zijn.
Hij heeft eveneens hier reeds aan de deur gestaan en verwacht dat ik hem binnenlaat.
Ik heb geprobeerd de eigenaars waar ik het contract mee ondertekende te bereiken, maar zij woonden niet meer op het adres opgegeven in het contract.
Zij hebben mij evenmin verwittigd dat het gebouw eventueel zou verkocht worden, of verkocht is.
Met de verhalen over oplichters en dieven die op dergelijk manier zich toegang en informatie verkrijgen tot appartementjes in het achterhoofd, kan ik van de nieuwe eigenaar een officieel document eisen waarin staat dat hij wel degelijk de nieuwe eigenaar is? Of is zijn mondelinge mededeling genoeg?
Indien jullie mij enige raad zouden kunnen geven, bedankt hiervoor, want ik vind dit een vreemde situatie om zo zonder enig officieel document iemand te gaan vertellen dat hij nu uw verhuurder is.
Bedankt