Dit is het document dat ondertekend en uitgevoerd werd door de bank:
https://dl-web.dropbox.com/get/Public/b ... w=17cea2cd" onclick="window.open(this.href);return false;
Is dit dus waar ze aanspraak op kan maken?
De nog openstaande vraag:
Als we gewoon 1/4 van de inventaris, dat zij heeft getekend en is doorgestuurd naar de dienst voor nalatenschappen, aan haar geven, heeft zij dan enig recht om ons iets te maken?
Ik wil eigenlijk helemaal niet de wagen verkopen aangezien die een zeer grote emotionele waarde had voor de eigenaar. Zij wilt echter dat dit wel gebeurt want ze denkt er zo meer geld uit te kunnen halen en ons nog meer kapot te maken.
De begrafenis, koffietafel en concessie is inderdaad eerst betaald door de bank en nadien is het resterende bedrag op mijn rekening gestort. Met dit bedrag kan ik haar dus die 1/4 van de inventaris betalen.
In het arrest stond dat ze geen omgaansrecht had (dus alle andere morele eisen zoals schoolresultaten enz heeft ze geen recht op). Enkel een bewijs dat de persoon naar school ging was voldoende en dit heeft ze ook gekregen.