Onrechtmatige opzegging verhuurders

Fore
Berichten: 1298

Re: Onrechtmatige opzegging verhuurders

#31 , 08 jun 2011 20:42

Je kan dus een nieuw slot steken.
Dat is eigenlijk iets wat ik pas zou doen, na het laten vaststellen van de feiten, want dit kan de verhuurder alarmeren
"Lachen is de kortste afstand tussen mensen." - J.F.Kennedy

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
j.demoor
Berichten: 10360

#32 , 09 jun 2011 10:56

Het is correct om aan te nemen dat deze stilzwijgend werd verlengd tot 9 jaar, ook al staat dit niet specifiek in het contract.

‘Ik heb een tegenopzeg van 3 maanden gedaan ‘ houdt in dat u de oorspronkelijke opzeg impliciet aanvaard hebt,krachtens “Art.3.§5...Wanneer de verhuurder de huurovereenkomst beëindigt overeenkomstig de §§ 2 tot 4, kan de huurder op zijn beurt de huurovereenkomst te allen tijde beëindigen met inachtneming van een opzeggingstermijn van een maand. In dat geval is hij de vergoeding bedoeld in het vorige lid niet verschuldigd...”(Woninghuurwet 20 februari 1991).

De huur is dus enkel door UW tegenopzeg beëindigd op 15 juli 2011.Indien de verhuurder het appartement vroeger terugnam zonder uw akkoord dan was dit onrechtmatig. Hiervoor kan u aanspraak maken op schadevergoeding mits uw schade te bewijzen.
Ga naar Belgische wetgeving in JUSTEL-databanken van Belgisch Staatsblad. Klik voor WetBOEKEN achter ’Juridische aard’. Op afkondigingsdatum vindt u de overige akten. Inzake FEDERALE fiscale wetgeving zie http://www.fisconetplus.be/

Reclame

Terug naar “Huren”