Het contract was niet geregistreerd.Om te beginnen zolang u huurt moet men eruit blijven dus tit 15 juli is het uw appartement.
Hoe kunnen ze binnen dit is huisvredebreuk met gebruik van een valse sleutel.
Waarom is de opzeg gegeven en door wie.
Was het contract geregistreerd?
zie deze link
http://www.just.fgov.be/img_publications/pdf/21.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Aangezien zij vandaag intrekken zal ik nog meer dan een maand huur betalen terwijl zij er wonen.contract van korte duur gaat automatisch over in contract lange duur, indien niet opzegt of verlengt
de opzeg gegeven was voor eigen bewoning?
indien ja: navragen bij de gemeente wie er gedomicilieerd is. Niet de persoon die er zou gaan wonen voor eigen bewoning. ---> u heeft recht op 18 maanden huur schadevergoeding.
Opzeg zonder reden?
9 maand huur, indien de opzegging betekend
werd op het einde van de eerste driejarige
periode;
• 6 maand huur, indien de opzegging betekend
werd op het einde van de tweede driejarige
periode.
heeft u huur betaald voor de periode dat er nieuwe menen wonen?
Aangezien de schilderwerken begonnen zijn tijdens uw opzeg: Huisvredebreuk met valse sleutel, en wss nog meer strafbare feiten
Alle info over de huurwet vindt je hier
http://www.just.fgov.be/img_publications/pdf/21.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Klopt het ook niet dat zij pas opzeg mogen geven na het verlijden van de notarisakte en dat dit vaak pas drie maand na verkoop is?Bij een niet geregistreerd contract, hadden ze u maar 3 maanden opzeg dienen te geven. een opzeg gegeven op 8 maart begint pas te lopen op 1 april en te eindigen op 30 juni.
Maar die verhuurder heeft de halve huurwetgeving aan zijn laars gelapt....
Es zien wat vandebos hier op te zeggen heeft....