Man kan kind afnemen?

roderidder
Berichten: 2946
Contacteer: Website

#16 , 20 apr 2010 01:42

Al wat ik wil is mijn zus helpen want zij heeft haar verstand niet gebruikt waardoor zij is opgelicht, nadien heeft ze haar hoofd laten zotmaken waardoor ze zich heeft laten gebruiken door iemand die ze eigenlijk niet eens kende (iemand die haar trooste om misbruik te maken).
Daaruit kan ik opmaken dat er al minsten 2 mannen zijn die weten op welke knopjes van haar afstandbediening je moet drukken om haar hoofd te laten " zotmaken" of om haar op te lichten. Volgens mij is het nog een hele lange rij mannen die je zus willen misbruiken (en troosten).

Wat kan je doen om je zus te helpen?
1) Zorg dat de vader(s) heel erg betrokken raken in de opvoeding van hun kinderen.

Wat kan je doen om je zus NIET te helpen?
2) Zelf tussen komen in de kind-ouder relatie of ouder-kind relatie alsof je bij wijze van spreken zelf de vader (of de 2é moeder) bent die controle wil over de echte vader(s).

Waarom neemt je zus zelf niet deel op het juridischforum? Neem maar van mij aan dat een heel groot deel van de leden van het juridischforum graag willen dat de twee kinderen van je zus goed opgevoed worden.

RR

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
nieke
Berichten: 2

#17 , 27 mar 2011 12:46

kwil men zus helpen :s lees ik hier redelijk veel, maar aan de hand van alles wat ik hier lees kan er zelfs geen goed woord af over je zus!
ipv telkens duidelijk te maken hoe dom ze in u ogen is zou je beter er zijn voor haar..... denk als zij dit alles leest ze zich nog slechter voelt dan dat al het geval is. de enige goeie raar is dat zij een advocaat die in dit soort dinge gespecialiseerd is raadpleegt.
en aan degene die reageren van ze is zelf ook vremmdgegaan; lees het verhaal eens duidelijk er staat dat ze al uit elkaar woonde voor ze zwanger werd van een andere man! dus van vreemdgaan is hier geen spraken.
en zonder huwelijkscontract is alles 50% 50% schulden, aankopen alles, het kind afpakken kan hij niet! dna onderzoek kost 40 euro plus gerechtskosten, zolang er geen uitspraak is door een rechtbank over een regeling betreft het laatste kindje hoeft zij het niet af te geven! bij de geboorte direct alles onterent het kind in gang zetten voor dna onderzoek zodat er direct bewezen word dat hij daar al geen aanspraak op kan maken.... tis even moeite doen en tande bijten voor alles op orde komt maar possitief blijven en niet opgeven is de boodschap ;)

Reclame

Terug naar “Echtscheiding”