De firma waarde de steller van deze topic het over heeft wil het charter NIET tekenen !!!! Dit getuigd van slechte wil.
Atos Worldline, erkend leverancier van UNIZO
Op 5 juni 2008 ondertekende Atos Worldline het UNIZO-Charter, een bewijs van kwaliteit voor de leveranciers van betaalterminals. De drie pijlers van dit charter zijn de dienstverlening, het vertrouwen en de veiligheid. Een van de voornaamste verplichtingen van dit charter is de beperking van de maximale duur van het contract tot één jaar. Op dit ogenblik beantwoorden slechts 2 van de 5 terminalleveranciers, nl. Atos Worldline en CCV Cardfon, aan de kwaliteitscriteria die door het charter bepaald worden.
Een optimale klantenservice
Het huurcontract mag de huurder en Atos Worldline niet binden voor een periode langer dan één jaar.
Wij verbinden ons tot het leveren van de terminal binnen de 10 werkdagen na de ontvangst van de bestelbon, op een datum die de klant het beste past.
Wij garanderen een snelle en doeltreffende opvolging van de klachten.
Het vertrouwen in onze producten
Het contract duidt duidelijk aan welke diensten wij verzekeren voor de technische bijstand.
Indien de terminal niet werkt omwille van een beroepsfout van onze kant, dan zal de klant in geen enkel geval verantwoordelijk gesteld worden.
Een geüpdatete versie van de Algemene Voorwaarden kan op elk ogenblik op onze website geraadpleegd worden:
http://www.atosworldline.be" onclick="window.open(this.href);return false;
De veiligheid, het kernidee
De norm EMV (Europay - MasterCard - Visa) garandeert hoogbeveiligde betalingen met kredietkaarten. Onze terminals lezen de chip van de kaart en wenden zo frauderisico's af.
U kunt de officiële tekst van het Charter raadplegen op de website van