Het is de verkoper die u een nieuw toestel moet bezorgen als u dat eist.
Het feit dat ik 1 dag nadat ik het toestel heb binnengebracht, l een aangetekend schrijven heb verstuurd met antwoordkaart gevolgd door een kopie per gewone zending, met de integrale tekst van de wet 1/09/04, + een kopie van het aankoopbewijs, volstaat die?
De verkoper heeft me ge-emaild dat hij het toestel zal overmaken naar een care hersteller. En dat zij beslissen of er een nieuw toestel geleverd kan worden of hersteld.
Ik heb de verkoper in de zaak zelf gewezen op het feit dat hij verantwoordelijk is en niet zijn hersteller, en hem attent gemaakt op de 6 maandentermijn. Ik heb dit ook in mijn aangetekend schrijven gemeld.
Ik heb de verkoper gewezen op het feit dat er geen waterschade is: de iphone heeft een detector voor waterschade en er is geen valschade. Kan ik me verzetten tegen deze hersteldienst en een nieuw toestel eisen: graag hulp.