GEBUUR WEIGERD ZYN KLIMOP TE SNOEI.

GARUDA
Topic Starter
Berichten: 2

GEBUUR WEIGERD ZYN KLIMOP TE SNOEI.

#1 , 29 sep 2010 22:45

BESTE ,
IK HEB GEVRAAGD AAN MYN ACHTER BUUR OM ZYN OMHEINING MET KLIMOP TE SNOOI OMDAT IK DEZE NIET MOGEN AANRAKEN WEGENS MEDISCHE REDEN .
IK MOET OOK ZEGGEN DAT ZYN OMHEINING JAREN VOOR IK HEB GEBOUW ER STOND MET KLIMOP .NU IS MYN VRAAG WIE MOET MYN KANT SNOEIEN?
IK KAN NIET WEGENS ALLERGIE .IK GEEF HEM TOESTEMING OM MYN EIGENDOM TE BETREDEN MAAR HY ZEG DAT IK OM MYN KANT DEZE ZELF MOET SNOEIEN .IS DAT ZO? .ZO NIET WAT ZEG DE WET?
AVAST BEDANKT.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
roharro
Berichten: 13439
Juridisch actief: Ja
Locatie: Plopsaland

#2 , 29 sep 2010 23:02

Als de klimop een gemeenschappelijke afsluiting vormt (op de perceelgrens staat) moet ieder zijn kant snoeien.
Iedere wijze uil is ooit een uilskuiken geweest.

JPV
Berichten: 14657
Juridisch actief: Ja

#3 , 30 sep 2010 07:23

IK HOOR JE NIET GOED, KAN JE IETS LUIDER SPREKEN AUB?

OF MOET HET NOG IETS DUIDELIJKER GEMAAKT WORDEN DAT MET HOOFDLETTERS SCHRIJVEN SCHREEUWERIG EN ONBELEEFD OVERKOMT?

Reclame

GARUDA
Topic Starter
Berichten: 2

#4 , 30 sep 2010 18:53

geachte;
bedankt voor de informatie;
de afsluiting bevind zich een halve meter van de perceelgrens(volgens myn gebuur) moet ik dan deze snoeien?
volgens de veldwet boek moet hy deze snoeien.
bedankt.

lanakvas
Berichten: 9

#5 , 30 sep 2010 21:04

Beste,

Ik heb al 4 jaren hetzelfde probleem, ttz mijn buren huren de woning. Op hun perceel op een halve meter afstand staat een haag. Deze werd steeds correct gesnoeid tot voor 4 jaren toen een andere huurder de woning betrok. Van deftig snoeien was geen sprake meer. Ik ging elke maand hem vragen om de haag te snoeien, maar als hij eens zin had om te tuinieren, was dat steeds wanneer ik niet thuis was. De laatste keer werd het snoeisel gewoon op de haag gelaten of tussen de haag en de scheidingsdraad gegooid.
Enfin, ik heb dan een "aanvraag tot verzoening" gedaan. Dit is een kostenloze procedure om de vrederechter hieromtrent een uitspraak te laten doen. De vrederechter is dan ter plaatse geweest, maar gezien het een huurwoning was, moest ik een "aanvraag tot verzoening" doen tov de EIGENAAR van de woning. Om deze eigenaar op te sporen kan je een beroep doen op een deurwaarder of neem contact op met je wijkagent. Deze laatste kan ook wat meer uitleg geven over hoe je deze "aanvraag tot verzoening" kan doen.
Ik heb gewoon een papier genomen waarop ik de gegevens van mijzelf en de tegenpartij noteerde en een korte beschrijving van het probleem. Binnen de week had ik al een antwoord en binnen de 14 dagen mocht ik mijn verhaal al doen voor de vrederechter. Werkt absoluut makkelijk !

Vandebos
Berichten: 16087

#6 , 30 sep 2010 21:56

Klopt volledig, als de klimop/afsluiting niet op de gemeenschappelijke lijn staat is het de eigenaar die volledig verantwoordelijk is.

Terug naar “Andere”