Solden die geen solden zijn.

Sianna
Topic Starter
Berichten: 157

Solden die geen solden zijn.

#1 , 14 jan 2016 21:36

Wij zitten momenteel midden in de verbouwingen. We zijn net voor de solden gaan kijken naar tegels maar besloten nog even te wachten tot de soldenperiode eraan kwam.

Blijkt, onze voorkeurtegels staan 'in solden'. De soldenprijs is 39.99€ per m². Op de soldensticker staat ook de normale prijs vermeld: 66.63€ per m².
Echter, in het boekje dat wij hier nog hebben en dat dateert van voor de solden, staat ook nog de normale prijs in, nl 39.99€ per m²... En dat is geen promotie, maar de dagdagelijkse prijs.
Maw: ze hebben de 'normale' prijs verhoogd op hun soldensticker, en nog niet zo'n klein beetje! Ik vind 't allesbehalve fair dat ze dit doen.
Heeft er iemand de link waar ik dit kan doorgeven aan 't betreffende FOD? Google is momenteel niet zo behulpzaam (ik kom op een dode link uit).

Hartelijk dank op voorhand!

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
denlowie
Berichten: 15980
Juridisch actief: Nee

#2 , 14 jan 2016 21:47

Als er één deur dicht gaat, gaat er een andere open.

Sianna
Topic Starter
Berichten: 157

#3 , 14 jan 2016 22:06

Dank je wel.

Blijkbaar is het onlineformulier drukbezet dan, want ik krijg een time out. Proberen we morgen nog eens.

Reclame

jef007
Berichten: 1738

#4 , 15 jan 2016 16:13

doen! en hou ons op de hoogte

Terug naar “Andere”