Niet uitvoeren van werken

ophelia
Topic Starter
Berichten: 4

Niet uitvoeren van werken

#1 , 25 okt 2015 14:18

Wij hebben meer dan drie maanden geleden een pergola en een carport besteld bij een firma uit de omgeving. Een voorschot van 4000 euro werd betaald omdat de nodige materialen moesten aangekocht worden en in de juiste maten en kleur moesten klaar gemaakt worden. De oude pergola en carport moest afgebroken worden vooraleer de juiste maten konden genomen worden. Dat is gebeurd begin augustus met als gevolg dat we nu al sindsdien de overkapping van terras en oprit moeten missen. En dit met de winter voor de deur!
De mondelinge belofte om te plaatsen eind augustus werd niet nagekomen zonder verder teken van leven: op tel. oproepen, email werd gewoon niet gereageerd. In de toonzaal hebben we de eigenaar gevonden die weinig te zeggen had behalve dat hij die week op vakantie ging.
Na weer eens een aantal weken weer geen teken van leven ... Bij de buren geïnformeerd en dan uiteindelijk een email dat hij in de voorbije week zou komen ... En weer geen teken van leven. E-mails naar hem zonder antwoord!
Heeft iemand raad voor ons?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Xenophon
Berichten: 2641
Juridisch actief: Ja
Locatie: Brussel

#2 , 25 okt 2015 19:58

En wat staat er op de offerte of het contract qua leveringstermijn? Indien niets dan zou ik een aangetekend schrijven sturen waarin u verwijst naar de mondelinge afspraak, het betaalde voorschot, de herhaalde pogingen van uwentwege om te communiceren en waarin u u hem uitnodigt om binnen de 14 dagen schriftelijk te laten weten wanneer de werken zullen aanvatten.

Indien geen reactie: aangetekend schrijven met ingebrekestelling en verzoek om binnen de 14 dagen aan te vangen met de werken of dat u anders genoodzaakt zal zijn gerechtelijke ontbinding van de overeenkomst ten zijner laste te vorderen en u het voorschot terugeist en zicht het recht voorbehoudt om alle andere kosten op hem te verhalen.

En daarna indien nog steeds geen beweging: advocaat erop en doorzetten.
Ik ben geen advocaat, u gebruikt de informatie die ik verstrek strikt op eigen risico. Win steeds gekwalificeerd advies in voor belangrijke beslissingen.
Gelieve vragen te stellen via het forum, NIET via persoonlijke berichten.

Reclame

Terug naar “Aanneming”