Opzeg voor eigen bewoning

debbieV
Topic Starter
Berichten: 86

Opzeg voor eigen bewoning

#1 , 10 okt 2014 18:23

Begin dit jaar hebben wij onze huurder haar opzeg van 6 maand gegeven voor eigen bewoning. Na een lange procedure voor de rechtbank, is onze huurder eindelijk vertrokken op 23 september. Binnen welke termijn moeten wij dan onze domicilie daar zetten om te voorkomen dat de huurder huur kan terug eisen als schadevergoeding? Want we hebben tenslotte een opzeg gegeven voor eigen gebruik maar we hebben nog wel wat opknap werk vandaar deze vraag dat we niet in de problemen komen. Alvast bedankt voor jullie reacties.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Turaki
Berichten: 6870

#2 , 10 okt 2014 18:55

Binnen het jaar, en u moet er dan ook minstens 2 jaar wonen.

debbieV
Topic Starter
Berichten: 86

#3 , 10 okt 2014 19:21

Bedankt voor de informatie

Reclame

Franciscus
Berichten: 39700
Juridisch actief: Nee

#4 , 10 okt 2014 19:46

Effectief wonen.
De ex van mijn vriend heeft ooit in die situatie geweest... verhuurder zegde op voor eigen bewoning ... maar was enkel zijn aanhoudster die er kwam wonen.
Na x maanden is daarvan aangifte gedaan en naar rechtbank gestapt... heeft hem een 'redelijk bedrag gekost' ... is al te lang geleden ... ik weet niet of het toen ook al 18 maanden was.

debbieV
Topic Starter
Berichten: 86

#5 , 10 okt 2014 19:56

Nee we gaan er wel degelijk zelf inwonen, aangezien we de woning daarom ook hebben aangekocht. Daarna hebben we direct de opzeg laten betekenen. We zouden er deze maand nog intrekken met onze kindjes. Daarna gaan we kamer per kamer renoveren.

Terug naar “Huren”