De dwangsom is iets burgerlijks en dat staat los van het strafrecht
Ga voor een rechtsstreeks correctionele dagvaarding.
Dit zijn hoge kosten en kwade kansen maar in sommige gevallen en het lijkt er sterk op dat dit bij U het geval is, de enigste manier naar mijn aanvoelen om de grootste zekerheid te hebben om het contact met Uw kind niet te verliezen.
nota bene. De wet van 18 juli 2006 laat aan duidelijkheid niets te wensen over en citeer
"
Wet tot het bevoorrechten van een gelijkmatig verdeelde huisvesting van het kind van wie ouders gescheiden zijn en tot regeling van gedwongen tenuitvoerlegging inzake huisvesting van het kind."
Lees die wet goed en zeker art. 387 BW
? Artikel 387ter. ? 1. Ingeval ??n van de ouders weigert de rechterlijke beslissingen met betrekking tot de huisvesting van de kinderen of het recht op persoonlijk contact uit te voeren, kan de zaak opnieuw voor de bevoegde rechter worden gebracht. ...
De rechter doet uitspraak met voorrang boven alle andere zaken.
...
Behalve in geval van dringende noodzakelijkheid, kan hij onder meer :
...
Hij kan nieuwe beslissingen nemen met betrekking tot het ouderlijk gezag of de huisvesting van het kind.
Helaas hebben rechters nog steeds de gewoonte om dan dergelijke vaders nog minder te geven dan ze al hadden. Het ligt dus niet aan de wet.
verder deel ik U volgend mee:
http://www.f4j.be/doc/doc07/070620_Cont ... bruik.html
Wat U kan doen is een brief richten aan Karel de Gucht en/of zijn zoon en vragen of bij bereid is bij de volgende gelegenheid het Egmont Paleis ter beschikking te stellen voor de buiten- EN BINNENLANDSE ! problematiek inzake het achter/verbergen/vasthouden en/of manipulmeren van scheidingskinderen.
Laat anders maar weten wat ze antwoorden ... of nog beter vraag of ze eventueel bereid zijn op dit forum antwoord te geven op die vraag.
Als dat Paleis een halve dag ter beschikking kan staan volgt de rest wel(Vlaamse Regering dep. Welzijn - Hoge Raad Justitie - magistraten - advocaten - hulpverleners - politie - deurwaarders en niet te vergeten de ouders die eens vragen kunnen stellen aan de aanwezige zonder dat de ene naar de andere kan blijven wijzen zonder dat er oplossingen gegeven worden)
Verder raad ik U aan om een eigengeschreven brief naar de Procureur des Konings te sturen en vragen waarom hij U zo in de steek laat inzake uw recht op uw gezinsleven (art. 8 EVRM). Uw geld kan U gelet Uw gezondheidstoestand veel beter gebruiken dan Uw advocaat weer maar eens aan het werk te zetten. De Procureur mag gerust eens uit zijn pijp komen in plaats dat de situatie steeds verder en verder te laten verrotten en verrotten waarvan iedereen slachtoffer is. Die hersenbloedingstimulerende magistartenpoppenkast zonder inhoud moet gewoon ophouden. Dit is puur volksgepeupel, en voor dat soort van gerechtelijk gespros en gesmos met het welzijn van U en Uw kinderen
dienen voldoende magistraten ten persoonlijke titel te worden berechtigd wegens schendingen van mensen-kinderrechten en medeplichtig aan kindermishandeling. U kan de procureur gerust vragen waarom hij de moeder nog steeds niet heeft laten arresteren en daarbij haar heeft laten verschijnen voor een onderzoeksrechter. Deze methode is zeer effectief en is de logica himselve en pleit daar persoonlijk al jaren lang voor.
Aan het woord is Substituut-procureur-generaal Nadia De Vroede Hof van Beroep Brussel
http://www.4bf.eu/video/070213_Symposiu ... 1min58.wmv
RR