Gescheiden en dochter

Lotte.Dean
Topic Starter
Berichten: 1

Gescheiden en dochter

#1 , 15 mar 2012 10:24

Hallo,

Mijn vriend was getrouwd en had samen met zijn ex een dochtertje (inmiddels 19 maand).
Vorig jaar gingen ze uit elkaar omdat zij iemand anders had. Ondertussen is er uitgekomen dat zij hem tijdens hun relatie meermaals bedroog. Ook tijdens de verwekking van hun kind. Mijn vriend kan hier niet met leven en ziet die andere man in zijn kind.
Hij is van plan om een DNA-test te laten doen, maar kan hij ondertussen al afstand doen van zijn vaderschapsrechten?
Dit ook omdat zijn ex ons leven zuur maakt door de verblijfsregeling steeds te veranderen en ons te chanteren met alle mogelijke dingen. Ze heeft ook al meermaals geroepen dat het zijn kind niet is , en dat hij afstand mag doen van zijn rechten. Zij valt ook hem aan (terwijl hij "zijn" dochter vast heeft). Dit werd ook gemeld bij de politie maar die doen er niets aan.

Wat kunnen we doen? Kan hij zijn vaderschapsrechten afstaan?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
duma
Berichten: 2871

#2 , 15 mar 2012 11:09

Er is niet zoiets als 'afstand doen van je rechten'.

Hoe is de verblijfsregeling geregeld? Vonnis?
PV laten opmaken elke keer zij dat niet nakomt en vooral zélf stoppen met veranderingen toe te staan en er aan mee te werken, zo creeër je precedenten.

Geen vonnis: Misschien dringend eens een regeling laten homologeren door de rechtbank.

Reclame

Terug naar “Andere”