geen overeenkomst waterlevering

eggie
Topic Starter
Berichten: 28
Locatie: heusden-Zolder

geen overeenkomst waterlevering

#1 , 12 mei 2011 13:44

de watermaatschappij legt mij als verhuurder een factuur voor. in augustus 2009 vertrekt de huurder zonder vooropzeg , wat kon aangezien de huurovereenkomst niet was geregistreerd. hij geeft de meterstanden door aan de watermaatschappij. 1 jaar later zou ik een verwelkomingsbrief hebben ontvangen dat ik automatisch klant van hun werd.
de woning was thans in november 2009 aan iemand anders verhuurd die door wanbetaalingen een verbreking opliep door een vonnis maar ze waren al vertrokken.
Heeft de watermatschappij zo maar echt om dan deze kost bij mij als verhuurder te leggen

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Turaki
Berichten: 6870

#2 , 12 mei 2011 14:57

In de periode tussen 2 huurders diende u een contract te hebben bij de watermaatschappij. Samen met de nieuwe huurder diende u dan de meterstanden te noteren, en op een formulier van de watermaatschappij samen te tekenen hiervoor. Ook bij vertrek van een huurder dient dit te gebeuren.

Reclame

Terug naar “Huren”