huurder eist onkostenvergoeding

MaLuK
Topic Starter
Berichten: 82

huurder eist onkostenvergoeding

#1 , 02 jan 2010 01:51

Hallo :D
Ik verhuur een handelspand sinds 3 jaar aan huurder,nu heeft deze huurder wat aanpassingen doorgevoerd in zijn pizza pand zoals elektriciteitskabels in de zekeringskast en stopkontakten vernieuwen of verplaatsen enz.....(werd afgekeurd door de keurder)...reden was omdat zekeringskast en bedrading niet reglementair was.... voorheen werd het nog goedgekeurd waarbij mij een goedkeuringsattest afgeleverd werd voor 5 jaar, nu beweert deze huurder dat ik aan de helft van de elektriciteitswerken en kosten plus de keuring op mijn rekening valt 1000 euro. :shock:
Alvast bedankt

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
j.demoor
Berichten: 10360

#2 , 03 jan 2010 09:25

Indien de huurder kan bewijzen dat de installatie,niet beantwoordde aan het Algemeen Reglement op de Elektrische Installaties 10/03/1981,B.S. 29 april 1981(gewijz. B.S.30 juni 2008) en dit ZONDER zijn toedoen,dan is de kost van het herstel,voor de verhuurder,tenzij in de handelshuurovereenkomst anders bedongen werd.
Ga naar Belgische wetgeving in JUSTEL-databanken van Belgisch Staatsblad. Klik voor WetBOEKEN achter ’Juridische aard’. Op afkondigingsdatum vindt u de overige akten. Inzake FEDERALE fiscale wetgeving zie http://www.fisconetplus.be/

Reclame

Terug naar “Huren”