Sinds 10 jaar woon ik in Belgie en werk daar full-time. Sinds de corona crisis begon is het kantoor waar ik normaal gezien werkte dicht en werk ik op afstand.
Sinds afgelopen maand ben ik bij mijn familie op bezoek (Polen). Mijn ouders hebben een groot huis waar ik zonder kosten kan verblijven (& werken).
Nu bevalt dit heel goed en zie mijzelf het komende jaar hier verblijven (zeker gezien de huidige corona golf...). Ik kan echter weinig informatie vinden over eventuele fiscale gevolgen.
- Ik besef dat ik belastingaangifte moet doen in Polen zodra ik daar langer als 6 maanden verblijf. Maar heeft dit ook taxatie gevolgen in Belgie?
- Momenteel heb ik een appartement in Belgie wat ik per direct op zou kunnen zeggen. Dit zou mij over een jaar gezien heel wat geld besparen. Ik zou echter wel graag mijn Belgisch werk-contract houden. Is het eventueel mogelijk om in Belgie (= met een Belgisch contract) te werken zonder domiciliëring?
Bedankt