Interim contract getekend maar mag niet komen van interim bureau

Jos32
Topic Starter
Berichten: 1
Juridisch actief: Nee

Interim contract getekend maar mag niet komen van interim bureau

#1 , 2 jaar 1 maand geleden (06 jan 2017 21:17)

Dag Iedereen

Ik werk nu al een maand in een bedrijf met interim contracten .
Ik heb mijn weekcontract voor volgend week al getekend en nu krijg ik via voicemail een bericht dat de samenwerking word stopgezet .
Wat nu ? Ik heb toch al een contract voor volgend week getekend ?

Mvg Jos

Edgar W.
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Niet direct geholpen op het forum? Kijk even op Jureca.be voor snel en betaalbaar juridisch advies. of bel gratis onze helpdesk (09/32.00.065) voor een eerste antwoord op uw vraag.
de reden
Berichten: 2427
Juridisch actief: Nee

#2 , 2 jaar 1 maand geleden (07 jan 2017 11:22)

dan moeten ze u betalen of een gelijkwaardige job geven
supersnel rekenen met een nul ; https://www.youtube.com/watch?v=f8hyN_RpxaA

JPV
Berichten: 14666
Juridisch actief: Ja

#3 , 2 jaar 1 maand geleden (10 jan 2017 21:09)

dan zullen ze idd loon moeten uitbetalen.Verbreking laten vaststellen.

Reclame

Bart Vissers
Berichten: 1566
Juridisch actief: Nee

#4 , 2 jaar 1 maand geleden (10 jan 2017 21:37)

dan zullen ze idd loon moeten uitbetalen.Verbreking laten vaststellen.
Geldt de proeftijd voor interimarbeid (die nog steeds van kracht is ondanks Wet op het Eenheidsstatuut 3 dagen proeftijd zonder opzegperiode) enkel van werknemerszijde?
Of is die langer niet van toepassing omdat het over opeenvolgende contracten gaat?
(Zou evenmin interessant zijn voor de WN: als zijn indirecte opdrachtgever wijzigt bij een volgend contract en hij kan er niet weg...)
Ik heb absoluut geen probleem met foute antwoorden. Ik maak ze ook. Dat is een leerproces.
Wat me wel stoort zijn zij die eigenlijk wel beseffen dat ze fout zaten, maar stijfkoppig volhouden zonder een juridische onderbouw te geven.

de reden
Berichten: 2427
Juridisch actief: Nee

#5 , 2 jaar 1 maand geleden (12 jan 2017 18:15)

Of is die langer niet van toepassing omdat het over opeenvolgende contracten gaat?
wet 24/7/1987
Art. 5.Behoudens strijdige overeenkomst worden de eerste drie arbeidsdagen als proeftijd beschouwd. Tot bij het verstrijken van die tijdsduur mag ieder van de partijen de overeenkomst beëindigen, zonder opzegging noch vergoeding.
[1 Ingeval een uitzendkracht, via opeenvolgende arbeidsovereenkomsten voor uitzendarbeid, in dezelfde functie, op dezelfde arbeidspost en bij dezelfde gebruiker tewerkgesteld wordt, zijn opeenvolgende proeftermijnen verboden.]1
supersnel rekenen met een nul ; https://www.youtube.com/watch?v=f8hyN_RpxaA

Terug naar “Aanwerving & Ontslag”