Pagina 1 van 1

zelf ontslag indienen en opzegtermijn verminderen

Geplaatst: 23 dec 2007 23:25
door maren_leben
Hoi

Ik werk ondertussen bijna 1,5 jaar bij mijn huidige werkgever. Ik heb nu een nieuwe job gevonden, maar bij deze job kan ik echter alleen maar op de 1e van de maand beginnen.

Ik wil deze week nog mijn opzeg doen, zodat op 1 januari 2008 mijn opzegtermijn begint te lopen. Mijn probleem is nu dat ik 6 weken opzegtermijn heb, en ik dus half februari zonder werk kom te zitten en ik ook niet kan gaan stempelen (vermits ik zelf ontslag heb genomen).

Kan ik aan mijn werkgever vragen om de opzegtermijn te verminderen naar 4 weken of te verlengen naar 8 weken, zodat ik op de eerste dag van februari of maart bij mijn nieuwe werkgever kan beginnen? of is dit wettelijk niet mogelijk?

Bedankt

Groetjes

Geplaatst: 24 dec 2007 23:18
door RijmenamsK
Beste,

Je kan altijd proberen met je huidige werkgever overeen te komen om maar 4 weken opzeg te moeten presteren ipv 6, maar dat hangt enkel en alleen van de goodwill van je huidige werkgever af. In principe kan hij je je 6 weken laten presteren.