Problemen met telenet

sofie.janssens
Topic Starter
Berichten: 15

Problemen met telenet

#1 , 01 okt 2008 13:49

Hallo

Gisteren kregen wij een brief in de bus van een incassobureau, die werkte in opdracht van telenet.
De brief stond geadresseerd aan mijn man en zijn ex-vriendin waarmee hij al sinds juni 2003 niet meer heeft te maken.
In de brief stond dat hij de televisiedistributie van 11/11/2004 tot 11/11/2007 niet heeft betaald op zijn oude adres, hij woont al sinds 05/05/04 niet meer op dit adres, en het appartement was de maand nadien al verhuurd aan iemand anders. Mijn man heeft ook al het nodige gedaan om alles op te zeggen, heeft dit wel allemaal telefonisch gedaan, stond in de voorwaarden van telenet dat dit mocht. Volgens de brief van het incasso werden er aangetekende brieven naar zijn oude adres gestuurd, maar deze hebben wij nooit ontvangen op ons nieuwe adres.
Wat kunnen we hieraan doen? Moeten we betalen aan het incasso?
We proberen ook al 2 dagen telenet te bereiken, maar helaas zonder antwoord, gisteren was de lijn telkens bezet en vandaag schakelen ze niet door.
Kan iemand ons helpen?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Tope
Berichten: 919

#2 , 01 okt 2008 15:14

Misschien kan je je probleem ook eens posten op het forum van http://www.tik.be


Quote

Als je er met het rechtstreeks contact naar Telenet echt niet uit komt, adviseren we om je bericht op ons forum te posten. Hier zijn andere PUB leden aanwezig die je tips kunnen geven, maar ook de PUB medewerkers bekijken het forum en kunnen je bijstaan waar nodig. De medewerkers op het forum zullen je, indien nodig, doorverwijzen naar ons ticket-systeem (bv als er persoonlijke info nodig is), maar bij voorkeur gewoon op het forum een antwoord geven. Op die manier kunnen de andere leden met gelijkaardige problemen er ook iets leren.

Op deze site vind je ook voorbeelden van zaken die in het verleden door PUB behandeld zijn. Daar waar mogelijk zijn deze vergezeld van de oplossing die hiervoor gevonden is. Op deze wijze wordt onze werking nog transparanter. Voor een PUB-lid met een bepaald Telenet Internet probleem kan het wellicht ook meteen duidelijk worden waar hij/zij dit probleem moet situeren en wat er aan te doen valt.

Unquote.

Succes!

elle83
Berichten: 1

#3 , 02 mar 2009 16:45

hallo,

Een vriendin van mij heeft een gelijkaardig probleem. Ze woont al jaren niet meer op haar oud adres en heeft telefonisch haar abonnement bij Telent opgezegd (en daarvan een eindafrekening gekregen)en 3 jaar niks gehoord van Telenet. Nu moet ze zo ongeveer 6 maand achterstallig factuur betalen (enkel voor de distibutie en niet voor de internet) terwijl ze nooit een factuur ontvangen.

Bij telenet zijn ze niet voor rede vatbaar en zeggen ze dat ze het factuur MOET betalen.

Wat kan ze doen? Moet ze dit betalen? Kan ze dit factuur betwisten? Moet telenet niet bewijzen dat ze facturen gestuurd hebben? Blijft Telenet in gebreke omdat ze haar opzeg niet goed gedaan hebben?

Graag jullie mening
dank u

Reclame

Terug naar “Archief”