Pagina 1 van 1

Was doen voor demente

Geplaatst: 23 sep 2007 17:51
door Creatief
verwijderd

Geplaatst: 25 sep 2007 10:44
door j.demoor
“Art.205.De kinderen zijn levensonderhoud verschuldigd aan hun ouders en hun andere bloedverwanten in de opgaande lijn die BEHOEFTIG zijn.”(Burgerlijk Wetboek).

In een RVT verblijven ook personen zonder familie voor wie het RVT de was doet of laat doen.Dat kan dus ook in dit geval.

Ga volledigheidshalve naar (geconsolideerde wetgeving) onder Belgisch Staatsblad in http://just.fgov.be .Klik in de balk achter ’Juridische aard’ op het omgekeerd driehoekje uiterst rechts en zoek daar de nodige WetBOEKEN.

Geplaatst: 25 sep 2007 15:09
door Creatief
verwijderd

Geplaatst: 01 nov 2007 11:34
door Billie
Ik denk dat de moeilijkheid zich situeert in de slechte verstandhouding met uw broer. Jullie zijn beiden zorg voor jullie moeder verschuldigd + in gelijke mate.

Vergeet niet: Goede afspraken maken goede vrienden.

Probeer met hem een plan overeen te komen waarin jullie beiden gelijke inspanning leveren. (verder rijden is een grotere inspanning en moet ook in die zin het plan bepalen.)

Zijn er andere zaken dan de was die U momenteel doet voor uw moeder? Uw broer zou bijvoorbeeld de was kunnen doen terwijl U éénmaal om de twee weken het huis poetst? Dat lijkt me een redelijk voorstel dat rekening houdt met de verplaatstingsinspanning.

Natuurlijk als je broer moeilijk wil doen situeert het probleem zich echter daar en nergens anders, zolang ook U een voldoende mate van zorg voor Uw moeder levert.

Geplaatst: 08 dec 2007 22:11
door Creatief
verwijderd