Pagina 1 van 1

Verkeersongeval met foute geplaatste signalisatie (bord F41)

Geplaatst: 26 jan 2012 22:12
door sven.peeraerts
Enkel weken geleden heb ik een vrij ernstig motorongeval gehad.
Op een kruispunt stond langs het voetpad (half in de goot) een verkeersbord type F41 (wegomlegging)
Dit bord stond echter
a: zodanig dat het bord 75 cm over de openbare weg hing
b: met de signalisatie zijde (Oranje) weg van het aankomend verkeer
met de donkere achterkant dus in de richting van het aankomen verkeer
c: op een kruispunt ongeveer 1m na het begin van de hoek.

Toen ik rechtsaf sloeg aan het kruispunt reed ik tegen het verkeersbord aan.
Ik raakte het bord met het hoofd en werd bijna van mijn motor gegooid door de klap.
Door de klap verschoof de zware rubberen voet waar het bord in geplaatst was ruim een meter.
Ik werd omdat ik zwaar versuft was weggebracht door een ambulance en in het ziekenhuis werd een zware hersenschudding vastgesteld.
Ik was verplicht om twee weken thuis te blijven omdat ik last had van geheugenverlies, duizeligheid, hoofdpijn, pijnlijke nek, enz.

Heden heb ik nog steeds een zwart gat van ruim een week, zware hoofdpijn en problemen met mijn kortetermijngeheugen, slapeloosheid.
Niemand blijkt te weten wie dat bord daar heeft geplaatst, het staat er trouwens nog/terug op exact dezelfde plaats.
Ondanks het feit dat ook de politie ter plaatse kwam blijkt er geen PV opgemaakt te zijn.

Iemand advies?

Re: Verkeersongeval met foute geplaatste signalisatie (bord

Geplaatst: 26 jan 2012 22:20
door Turaki
Ter plaatse fotos gaan nemen, en eventueel de politie laten komen om een vaststelling van de toestand te doen en te kijken of dit overeenkomt met de signalisatievergunning die is uitgegeven.
Bij uw verzekering langsgaan en de wegbeheerder verantwoordelijk laten stellen, indien de aannemer het bord verkeerd plaatste zullen ze uw verzekering wel doorverwijzen.