Pagina 1 van 1

Verkeersongeval met zwaar gewonden

Geplaatst: 03 okt 2025 08:13
door buddy21.
Dag,

Ik ben een jonge bestuurder en heb een ongeval gehad waar ik in fout was omwillen van voorrang. Ik had de andere persoon voorrang moeten verlenen op een kruispunt waar vaker ongelukken gebeuren ( dit wist ik niet op voorhand anders had ik zeker extra opgelet een ongeval wil je immers nooit) ik heb hem jammer genoeg om de een of andere reden niet tijdig gezien. Hij had echter geen gordel aan en is hierdoor extra zwaar gewond.
( zware hersenschuddingen een barst in zijn sleutelbeen) k had wel een gordel aan en heb vrijwel niks alleen een klein beetje een irritatie in mijn nek maar zeker niet stijf.
Mijn vraag omdat de persoon zwaar gewond is zou ik altijd voor de rechter moeten verschijnen klopt dit? Zo ja, ook als de verwondingen veel minder hadden kunnen zijn als zij haar gordel aan had?