Pachtwet

Daphne89
Topic Starter
Berichten: 4

Pachtwet

#1 , 7 jaar 8 maand geleden (07 jan 2012 19:49)

Ik wou eens vragen of de Pachtwet van 4 november 1969 ook van toepassing is op de erfpacht?
Alvast bedankt!

Edgar W.
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Niet direct geholpen op het forum? Kijk even op Jureca.be voor snel en betaalbaar juridisch advies. of bel direct met een specialist op het nummer 0904 69 400 voor een eerste antwoord op uw vraag.
mava105
Berichten: 18033
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#2 , 7 jaar 8 maand geleden (07 jan 2012 20:12)

Ik dacht dat de pachtwet iets totaal anders is dan erfpacht. De pachtwet hoort in de landbouw thuis, terwijl erfpacht iets te maken heeft met een soort langdurende huur, waarbij de huurder soms ook het eigenaarsondrhoud tenlaste neemt.

Daphne89
Topic Starter
Berichten: 4

#3 , 7 jaar 8 maand geleden (07 jan 2012 20:20)

Ja ik vroeg het me ook af, artikel 8 van de pachtwet bepaalt dan weer dat de zewet ook van toepassing op pacht van tenminste 27 jaar (zoals erfpacht)

Reclame


Franciscus
Berichten: 33049

#5 , 7 jaar 8 maand geleden (08 jan 2012 00:12)

enkele linken:
http://www.notaris.be" onclick="window.open(this.href);return false;
en
http://www.elfri.be/erfpacht" onclick="window.open(this.href);return false;
(met dank aan)

Terug naar “Landbouw recht”